Bogumił Pijanowski
Teksty grupy literackiej AKANT i inne nadesłaneO stronieTeksty własne,wiersze i prozaTeksty grupy literackiej AKANT i inne nadesłaneFotografieBlog hyde parkKuberska Alicja Maria

Alicja Maria Kuberska (1960 ) urodzona w Świebodzinie. Obecnie mieszka i pracuje w Inowrocławiu. W wolnych chwilach udziela się społecznie w towarzystwie Pro Arte i w Towarzystwie Miast Partnerskich Inowrocław (Polska)-Bad Oyenhausen (Niemcy). Pracuje też charytatywnie.

W 2011 roku debiutowała tomikiem poezji pod tytułem „Szklana rzeczywistość”, a w 2012 roku wydała kolejny tomik pod tytułem „Analiza uczuć”. Ponadto jej wiersze publikowane były w paru antologiach, w czasopismach i kwartalniku artystyczno- naukowym „ Znaj”.

Wiersze Alicji Marii Kuberskiej przetłumaczone były na język angielski, ukazały się w USA i Wielkiej Brytanii. Autorka została poetką wydania  „Lato 2011” w kwartalniku  „New Mirage Journal”.

Należy do stowarzyszenia poetyckiego E-literaci oraz do Stowarzyszenia Autorów Polskich II Oddział w Warszawie. Niekiedy zamieszcza swoje wiersze na swoim profilu, na Facebook’u, zarówno po polsku jak i po angielsku. 

 

 

użytkownik
hasło
 
Zaloguj              
KontaktZbiory prywatne