Bogumił Pijanowski
Teksty grupy literackiej AKANT i inne nadesłaneO stronieTeksty własne,wiersze i prozaTeksty grupy literackiej AKANT i inne nadesłaneFotografieBlog hyde park "Klikając" na pasku powyżej można przejść do innych, wybranych części tej strony tj. głownej, tekstów własnych właściciela strony, zdjęć właściciela lub do blogu "hyde park", który ma charakter comiesięcznych wpisów.

  "Klikając" obok, po lewej stronie ekranu, można przeczytać w pierwszej ramce o wydarzeniach w "AKANCIE". W kolejnej ramce jest trochę informaci o tej grupie litereackiej. "Klikając" w kolejne ramki można dotrzeć do informacji o poszczególnyc autorach (alfabetycznie) i osobno - niżej - do przykładowych fragmentów jego twórczości. Nowi autorzy będą wpisywani sukcesywnie w miarę upływu czasu. Członków "Akantu" jest obecnie około 50. Chętnie umieszczę tu również wiersze, komentarze i dane o innych twórcach, którzy napiszą na adres: pijanow7@interia.pl

                                                                                                                   Bogumił Pijanowski

Dzisiaj tj. 18.04.2013 r., coś źle "kliknąłem" i portrety zamieszczonych obok autorów zniknęły. Będę się starał je w miarę czasu odszukać w moim komputerze i ponownie wklejać.

Jednak strony www. są niepewnym sposobem przechowywania danych.

"Akant" zbiera się obecnie co miesiąc w Łodzi na ul. Tuwima 34 o godz. 16:00 w pierwsze wtorki "robocze" każdego miesiąca.
 

użytkownik
hasło
 
Zaloguj              
KontaktZbiory prywatne