Bogumił Pijanowski
Blog / hyde parkO stronieTeksty własne,wiersze i prozaTeksty grupy literackiej AKANT i inne nadesłaneFotografieBlog hyde park


CZERWIEC 2011. Wakacje

          Trochę zaniedbuję wpisy na tej swojej stronie. Głównym powodem jest to, że stale brak mi czasu. Trudno zliczyć zajęcia, które człowieka absorbują. Biegamy, jak pieski wokół swego ogona. Tymczasem zbliża się pora urlopowania. Ja dzielę rok – nawyki nauczycielskie – na: od wakacji uczniowskich, do zakończenia zajęć w szkołach. W tym roku dzieci będą miały w Polsce frajdę – idą odebrać świadectwa już 22 czerwca, a więc o tydzień wcześniej, niż zwykle. Hura!!!

          My też wcześniej ruszamy w plener. Jedziemy sobie do naszej chatki na wsi. Zniknie codzienna, łódzka krzątanina. W końcu sierpnia i na początku września zapewne ruszymy sobie gdzieś dalej, na kolejną eskapadę. Wtedy „wklepię” znowu trochę nowych zdjęć na tej stronie. Mam powody do mobilizacji, bo otrzymuję też sporo komentarzy dotyczących fotografii. Ostatnio pojawiły się w one w języku angielskim od zupełnie nieznanych mi osób. Za wszystkie wpisy – zarówno po polsku, jak i w obcym języku - bardzo dziękuję. Cieszę się, że się moje wiersze, teksty i zdjęcia podobają.

          I thank all which wrote on my side of www very pleasant comments.

          Udanych urlopów!

                                                                                                             Bogumił Pijanowski

Dodaj komentarz Pokaż komentarze     komentarzy: 0


użytkownik
hasło
 
Zaloguj              
KontaktZbiory prywatne